TEKLİF ALIN

Google Ads. Zirvedeki Yeriniz.

Adwoox Google hizmetleri ile düşük maliyetlerle en üst sıralardaki yerinizi alın. 

Google Ads Ajansı

Google Reklam Ajansı Ankara

Adwoox Ankara’daki en iyi Google Ads Reklam ajansı olmaktan gurur duyar. Ankara ve Ankara dışındaki pek çok küçük ve orta ölçekli işletmenin Google Ads hesaplarını ve kampanyalarını yönetiyoruz. Anahtar kelime seçiminden reklam grubu yapılarına, reklam oluşturmaya, reklam metni yazmaya, reklam konumlandırmaya, kullanıcı deneyimine ve teklifleri değiştirmeye, kampanyaları optimize etmeye kadar alakalı bir etki yaratmak ve alakalı trafiği artırmak için her şeyi yapıyoruz. Google reklam verme amacındaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da en İyi 10 Google reklam ajansları içerisindeyiz.

Google Ads Reklamları ile anında trafik sağlayıp,
reklam harcamanızı azaltıp, ROI’nizi artırabiliriz.

Google Ads Yönetimi teklifi alın
Hedef Odaklı Yaklaşım

Herkes Google Ads reklamı açabilir. Ancak Adwoox reklamlarınızın en üstte çıktığından ve ilgi çekerek tıklandığından emin olur.

TBM Düşürme Çalışmaları

Aynı kelimelerde tk başı daha düşük maaliyetlerle reklam vermek varken, neden daha yüksek bedeller ödeyesiniz ?

Yüksek Geri Dönüşüm

Hangi kelimelerden daha çok ürün veya hizmet satışı yapacağınızın derinlemesine analizini yapıyoruz.

Google ADS Yönetimi ve Yeniden Pazarlama


Nihai hedeflerinizi belirler ve reklamlarınızı en önemli anahtar kelimeniz için Google Ads’te mümkün olan en düşük fiyata konumlandırırız. Ayrıca, sınırlı bütçeniz dahilinde görünürlük, trafik ve müşteri kazanımının büyümesini sağlarız. Görüntülü reklamlar, metin reklamları, harita reklamları ve video reklamları da sunuyoruz. Gerektiğinde Reklam uzantılarını da ekliyoruz, reklamlarınızın iyi konumlandırıldığından ve Google Ads kampanya dönüşümünlerinizin optimize edildiğinden emin oluyoruz.

Yeniden pazarlama, websitenize giren ancak bir nedenden ötürü satışa dönüşmeyen potansiyel müşterilerinizi yeniden hedeflememize yardımcı olanen iyi silahlarımızdan biridir. Çerezleri yönetip profilleri daraltarak, dönüşüm sağlama olasılığı en yüksek olan kişileri hedefliyoruz. Bunu yaparak, hedefi iyi belirlenmiş kitlenin reklamınızı tüm İnternet’te görmesini sağlıyoruz.

Neden Google ADS Çalışmamıza İhtiyacınız Var ?

Google arama sonuçlarının en üstteki 4 sırasını Google Ads reklamlarına ayırdı. Bu, muhteşem bir trafik ve kazanç kaynağı olduğu anlamına geliyor.
%
Çok iyi optimize edilmiş bir Google Ads yönetimi çalışması ile, ürün ve hizmet satışlarınızı %100'e varan oranlarla artırabiliyoruz.
%
Derinlemesine yaptığımız anahtar kelime analizleri ve website düzenlemeleri ile %50'ye varan Google ADS maaliyeti düşürme yeteneklerine sahibiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ne Kadar Trafik Beklemeliyim ?

Websitenize gelecek trafik sayısı, bütçeniz, anahtar kelimeleriniz, hedefleme vb. gibi birçok faktöre bağlıdır. İşin özünde, ne kadar çok trafik almak istiyorsanız bütçenizi o kadar yüksek tutmanız gerekmektedir.

Ne Kadar Dönüşüm Alacağım ?

Google ADS uzmanlarımız her ziyaretçinin davranışını izleyecek ve performans verilerine göre kampanyalarınızı iyileştirmeye çalışacaktır. Bu, zaman içinde dönüşümlerinizi kademeli olarak artıracaktır. Ancak, dönüşümlerin sayısının artması ürün kaliteniz, fiyatlandırmanız, açılış sayfanız ve rekabetiniz gibi birçok faktöre bağlıdır. Bu nedenle sizi arayan müşterilere karşı yaklaşımınızdan sattığınız ürün fiyatına kadar birçok etken dönüşüm oranınızı etkileyecektir.

Param Boşa Gider mi ?

Google ADS uzmanlarımız kampanyalarınızı günlük olarak takip ediyorlar. Reklamlar iyi çalışmıyorsa, bunlar üzerinde iyileştirme amaçlı ekstra çalışırız. Hangi reklamların iyi çalıştığını bulmak için A/B testi yapıyoruz ve daha iyi performans gösterene kadar bu ayarları değiştirmeye devam ediyoruz. Uzmanlarımızın öncelikli amacı hiç para kaybetmemenizi sağlamaktır.

Google ADS Kurulum Ücreti Var mı ?

6 aylık veya 1 yıllık sözleşmelerde reklam kurulum ücreti bulunmamaktadır. Ancak diğer tüm çalışma şekillerinde istenilen reklam ihtiyaçlarına göre 500TL-1500 TL aralığında kurulum bedeli alınmaktadır.

Reklam Vermeye Nasıl Başlayabiliriz ?

Size bir form gönderiyoruz ve sonrasında projeniz üzerinde çağrı veya toplantı ile tartışıyoruz. Google ADS Hizmetlerimiz için sözleşme imzaladıktan sonra gerekli tüm bilgileri alıyoruz ve en iyi şekilde optimize edilmiş Google ADS kampanyanızı oluşturuyoruz.

Minimum Sözleşme Süresi Ne Kadar ?

İlk sözleşmelerimiz üç aylık sözleşme şeklinde oluyor. İlk sözleşme süresi bittikten sonra, dilerseniz 6 aylık veya 1 yıllık, dilerseniz 1 aylık periyotlar ile sözleşme imzalıyoruz. Ancak, bize yazılı veya dijital bir bildirim göndererek istediğiniz zaman sözleşmenizi iptal edebilirsiniz.

Hangi Sektörlerde Google ADS Hizmeti Veriyorsunuz ?

Bahis, adult, sanal paralar, medyum siteleri, esc siteler vb. gibi legal olmayan tüm sektörler ve hukuk gibi reklam yasağı olan sektörler hizmetimizin dışındadır. Bu sektörler haricindeki tüm legal sektörlere hizmet veriyoruz.

Daha Az Maaliyetlerle Daha Yüksek Google Ads Dönüşümleri Almak İster misiniz?

Google ADS Teklifi Alın
Bizi Arayın