TEKLİF ALIN

Ankara SEO Ajansı

Zirveye Çık. Görünür Ol. Hızlı Büyü.

Ankara SEO Hizmetlerimiz ile Görünür Ol !

Websiteniz Dünya’nın en iyi tasarımına sahip olabilir, firmanız alanında ülkenin en iyi hizmetlerini veriyor olabilir, hizmet veya ürün sayfanızda en ikna edici call-to-action cümleleri kullanabilirsiniz. Ancak websitenizi kimse ziyaret etmiyorsa, yukarıda saydıklarımızın aslında hiçbir anlamı yoktur.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmek için bir web sitesinde sayfa içi ve sayfa dışı değişiklikler yapma işlemidir.

Arama motoru sıralaması neden önemlidir? Çünkü çoğu web aramasında ziyaretçiler asla ilk sayfadan sonraki sonuçlara bakmaz.

Siteniz ilk sayfada değilse, potansiyel müşterilerin BÜYÜK bir yüzdesini kaçırıyorsunuz demektir. Adwoox SEO hizmetleri yüksek kaliteli müşterileri web sitenize yönlendirir ve ürün ve hizmetlerinizi arayan müşterilerin satış potansiyelini artırır. Ve herşey bir yana, SEO diğer pazarlama çabalarından daha yüksek bir yatırım getirisi sağlar, uzun süreli kalıcıdır.

Sektörünüzdeki mevcut potansiyelini kaçırmayın !
Adwoox SEO Hizmetleri ile ilk sıralara yükselin.

Seo teklifi alın
Hedef Odaklı SEO

Hizmetlerimiz, kârlılığınıza katkıda bulunan gerçek sonuçlar sunar. Müşterimiz, görünürlüğü artırmak ve satışları artırmak isteyen herkestir.

Lokal SEO

Başarısı kanıtlanmış lokal seo hizmetlerimizle, sizin hizmet verdiğiniz lokal bölgelerde zirveye çıkmanızı ve göze çarpmanızı sağlıyoruz.

Sıfır Risk Politikası

Sizi hizmet başlangıcında 6 – 12 ay gibi uzun periyotlarda sözleşmeye zorlamıyoruz. Sektörünüze göre 1-3 aylık deneme periyotları ile hizmete başlıyoruz.

Seo analytics

Müşterilerinizin baktığı noktalara sizi yerleştiren SEO Hizmetleri


Arama sonuçlarında nerede olmanız gerektiğini tam olarak biliyoruz ve daha fazla ziyaretçiyi dönüştürmenize ve satışları artırmanıza olanak tanıyan trafik artışı sağlıyoruz.

Güçlü web araçlarının bir kombinasyonunu kullanarak, dizin girişlerinizin web genelinde tutarlı olmasını sağlayabiliyoruz. Ayrıca, müşterilerinizin sizi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeleri için Google Haritalar’da sıralamanızı sağlayacak anahtar kelimelere odaklanıyoruz.

SEO kampanyanızı sürekli olarak izliyor, analiz ediyor ve geliştiriyoruz. Kapsamlı anahtar kelime araştırmamız sayesinde, ne için sıralamanız gerektiği konusunda her zaman güncel olacağız.

Neden SEO Çalışmasına İhtiyacınız Var ?

%
Kullanıcıların %94'ü reklamlar ve organik sonuçlar arasındaki farkı biliyor. Google Ads tıklama oranları son zamanlarda artış gösterse de organik sonuçlara tıklama oranları halen çok yüksek.
%
Google'da yapılan tüm aramaların %87'si sonucunda, kullanıcılar, arama sonuçlarında çıkan ilk 5 sonuca tıklıyorlar. Yani ilk 5 sıralama tüm gelirin veya trafiğin %87'sini kazanıyor.
%
SEO çalışmalarına yapılan yatırımlar, uzun vadede, Google ADS veya lokal pazarlama ( billboard, tabela, broşür vb) gibi tekniklere yapılan yatırımlara oranla %61 daha az maliyetli.

Kapsamlı Anahtar Kelime Analizi

Varsayımlarla Değil,Stratejiyle!

Sıralamalarda yükselmek istediğiniz veya yükselmeniz gerektiğinizi düşündüğünüz bazı anahtar kelimeler var, bunu biliyoruz.Hangi kelimede yükselmeniz gerektiğini %100 ölçümleyebileceğimiz çok sayıda araç kullanıyoruz. SEO söz konusu olduğunda varsayımlarla değil, kesin ve kati stratejilerle hareket ediyoruz.

Hacim Odaklıyız

Hiçkimsenin aramadığı, yükselmenin ve sonuç göstermenin kolay olduğu ancak size hiçbir faydası dokunmayan anahtar kelimeleri ile zaman kaybetmenin bir anlamı yok. Size kazanç sağlayacak, hacmi olan, money keywordlere odaklıyız.

Rakip Analizi

Rakiplerinizle aynı anahtar kelimelerde hatta çok daha fazla anahtar kelime sıralama almak ister misiniz ? En önemli rakiplerinizin hangi kelimelerde sıralamalarda olduğunu öğrenmekle yetinmiyor, hangi stratejilerle ve hangi süreçlerle çalıştığını da takip ve analiz ediyoruz.

Örnek Bir Anahtar Kelime Tablosu
Anahtar Kelime Aylık Aranma Hacmi 
SEO 29.000
SEO Nedir 11.000
SEO Uzmanı 10.000
SEO Fiyatları 4.600
Google SEO 2.900
SEO Hizmeti 2.000
SEO Çalışması 1.000
Ankara SEO Ajansı 850
Ankara SEO Uzmanı  600

SEO Gerçekleri & İstatistikleri

SEO hakkındaki gerçekleri öğrenin ve ve arama motoru optimizasyonunun şirketinizin dijital pazarlamasına
nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google’da arama yapan kullanıcıların %90’ı sadece ilk sayfadaki sonuçlara tıklıyorlar. Bu tıklamaların %87’si ise ilk 5 sonuca gidiyor.

Google’da arama yapan kullanıcılar, ilk sıralarda yer alan sitelerin, arama yaptıkları alanda daha otoriter ve saygın bir site olduğuna inanıyor.

İnsanların %85’inden fazlası, lokal bir mağazadan alışveriş yapacak bile olsa, herhangi birşey satın almadan önce internetten ön araştırma yapıyor. 

Tüm internette var olan websitelerine giden trafiğin,  bugün %85’den daha fazlası Google, Bing, Yahoo, Yandex, Ecosia, Duckduckgo vb. arama motorlarından gidiyor.

Sektörünüzdeki mevcut potansiyelini kaçırmayın !
Adwoox SEO Hizmetleri ile ilk sıralara yükselin.

Seo Teklifi Alın
Bizi Arayın