Skip links

Ankara Seo Ajansı

Başarı garantili seo teknikleri ile hizmet veren ve Google search console + Google Analytics üzerinden canlı referans gösterebilen, Ankara’nın en iyi SEO Uzmanları ile hizmet veren, dönüşüm odaklı SEO ajansıyız.

Zirveye çık

SEO hizmetlerimiz ile görünür olup potansiyel müşterileriniz ile tanışabilirsiniz.

08/06

%90
Memnuniyet
210+
Mutlu Müşteri

Farklı Sektörlerden

Hizmetlerimiz, kârlılığınıza katkıda bulunan gerçek sonuçlar sunar. Müşterimiz, görünürlüğü artırmak ve satışları artırmak isteyen herkestir.

Başarısı kanıtlanmış lokal ankara seo hizmetlerimizle, sizin hizmet verdiğiniz lokal bölgelerde zirveye çıkmanızı ve göze çarpmanızı sağlıyoruz.

Görünür Ol

Müşterilerinizin baktığı noktalara sizi yerleştiren SEO Hizmetleri

Arama sonuçlarında nerede olmanız gerektiğini tam olarak biliyoruz ve daha fazla ziyaretçiyi dönüştürmenize ve satışları artırmanıza olanak tanıyan trafik artışı sağlıyoruz.

TEKNİK SEO ÇALIŞMALARI

Hız Optimizasyonu

Placeholder
ENTEGRASYON ÇALIŞMALARI

Erişilebilirlik

Placeholder
MOBİL CİHAZ ÇALIŞMALARI

Uyumluluk

Placeholder
METİN YAZARLIĞI ÇALIŞMALARI

Özgün İçerik

ZİRVEYE ÇIK

SEO ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BAZI FİRMALARA DAİR BAŞARILARIMIZ

Veriler Google Search Console verileri olup hali hazırda çalışmaları devam eden web sitelerine aittir.

seo ic 1 1 min

Görünür OL!

Varsayımlarla Değil,Stratejiyle!

Sıralamalarda yükselmek istediğiniz veya yükselmeniz gerektiğinizi düşündüğünüz bazı anahtar kelimeler var, bunu biliyoruz.Hangi kelimede yükselmeniz gerektiğini %100 ölçümleyebileceğimiz çok sayıda araç kullanıyoruz. SEO söz konusu olduğunda varsayımlarla değil, kesin ve kati stratejilerle hareket ediyoruz.

Zirveye ÇIK

Hacim Odaklıyız

Hiçkimsenin aramadığı, yükselmenin ve sonuç göstermenin kolay olduğu ancak size hiçbir faydası dokunmayan anahtar kelimeleri ile zaman kaybetmenin bir anlamı yok. Size kazanç sağlayacak, hacmi olan, money keywordlere odaklıyız.

Hızlı BÜYÜ

Rakip Analizi

Rakiplerinizle aynı anahtar kelimelerde hatta çok daha fazla anahtar kelime sıralama almak ister misiniz ? En önemli rakiplerinizin hangi kelimelerde sıralamalarda olduğunu öğrenmekle yetinmiyor, hangi stratejilerle ve hangi süreçlerle çalıştığını da takip ve analiz ediyoruz.

Neden SEO Çalışmasına İhtiyacınız Var?

Sektördeki mevcut potansiyelinizi kaçırmayın ! Adwoox SEO Hizmetleri ile ilk sıralara yükselin.

%94

Kullanıcıların %94'ü reklamlar ve organik sonuçlar arasındaki farkı biliyor. Google Ads tıklama oranları son zamanlarda artış gösterse de organik sonuçlara tıklama oranları halen çok yüksek.

%87

Google'da yapılan tüm aramaların %87'si sonucunda, kullanıcılar, arama sonuçlarında çıkan ilk 5 sonuca tıklıyorlar. Yani ilk 5 sıralama tüm gelirin veya trafiğin %87'sini kazanıyor.

%61

SEO çalışmalarına yapılan yatırımlar, uzun vadede, Google ADS veya lokal pazarlama ( billboard, tabela, broşür vb) gibi tekniklere yapılan yatırımlara oranla %61 daha az maliyetli.

SEO Gerçekleri & İstatistikleri

SEO hakkındaki gerçekleri öğrenin ve ve arama motoru optimizasyonunun şirketinizin dijital pazarlamasına nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

İstatistikler

05

%90

Google’da Arama Yapan Kullanıcıların

%90’ı sadece ilk sayfadaki sonuçlara tıklıyorlar. Bu tıklamaların %87’si ise ilk 5 sonuca gidiyor.

Saygınlık

Google’da Arama Yapan Kullanıcılar

ilk sıralarda yer alan sitelerin, arama yaptıkları alanda daha otoriter ve saygın bir site olduğuna inanıyor.

%85

İnsanların %85’inden Fazlası

lokal bir mağazadan alışveriş yapacak bile olsa, herhangi birşey satın almadan önce internetten ön araştırma yapıyor.

Ankara SEO Hizmetleri

Websiteniz Dünya’nın en iyi tasarımına sahip olabilir, firmanız alanında ülkenin en iyi hizmetlerini veriyor olabilir, hizmet veya ürün sayfanızda en ikna edici call-to-action cümleleri kullanabilirsiniz. Ancak websitenizi kimse ziyaret etmiyorsa, yukarıda saydıklarımızın aslında hiçbir anlamı yoktur.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmek için bir web sitesinde sayfa içi ve sayfa dışı değişiklikler yapma işlemidir.

Arama motoru sıralaması neden önemlidir? Çünkü çoğu web aramasında ziyaretçiler asla ilk sayfadan sonraki sonuçlara bakmaz.

Siteniz ilk sayfada değilse, potansiyel müşterilerin BÜYÜK bir yüzdesini kaçırıyorsunuz demektir. Adwoox SEO hizmetleri yüksek kaliteli müşterileri web sitenize yönlendirir ve ürün ve hizmetlerinizi arayan müşterilerin satış potansiyelini artırır. Ve herşey bir yana, SEO diğer pazarlama çabalarından daha yüksek bir yatırım getirisi sağlar, uzun süreli kalıcıdır.

Güçlü web araçlarının bir kombinasyonunu kullanarak, dizin girişlerinizin web genelinde tutarlı olmasını sağlayabiliyoruz. Ayrıca, müşterilerinizin sizi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeleri için Google Haritalar’da sıralamanızı sağlayacak anahtar kelimelere odaklanıyoruz.

SEO kampanyanızı sürekli olarak izliyor, analiz ediyor ve geliştiriyoruz. Kapsamlı anahtar kelime araştırmamız sayesinde, ne için sıralamanız gerektiği konusunda her zaman güncel olacağız.

SEO, açılımı Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu'dur. Websitenizin hem kullanıcılara hem de arama motorlarına uygun tasarlanmasını, teknik geliştirmelerini, site içi ve site dışı optimizasyonları kapsar. SEO'da nihai hedef, bir arama sorgusunda websitenizi ilk sıraya çıkarmak veya organik trafiğinizi artırmaktır.

 

Çok hızlı çalışan, teknik olarak kusursuz bir websitesi, kullanıcı niyetine göre oluşturulmuş ve arama motorlarına göre optimize edilmiş özgün içerikler, otoriter sitelerden gelen kaliteli backlinkler 3000+ faktörle birlikte SEO'nun anahtarıdır.

 

SEO fiyatları hizmet verilecek firmanın bulunduğu sektöre ve lokasyona göre değişmektedir, bu nedenle fiyat vermeden önce rakip ve pazar analizi yapılmalıdır. Bununla birlikte Adwoox olarak 2023 yılında 5000TL ila 30000TL aralığında seo fiyatlarımız bulunmaktadır.

Örnek Bir Anahtar Kelime Tablosu

Anahtar KelimeAylık Aranma Hacmi 
SEO29.000
SEO Nedir11.000
SEO Uzmanı10.000
SEO Fiyatları4.600
Google SEO2.900
SEO Hizmeti2.000
SEO Çalışması1.000
Ankara SEO Ajansı850
Ankara SEO Uzmanı600
 

Markanızı Dijital Dünya'ya Tanıtmaya

HAZIR MISINIZ?

İlkbahar Mahallesi 617. Sk. 4/A D:1,
Çankaya/Ankara

0545-790-0709

Size nasıl
Yardımcı olabiliriz?

info@adwoox.com

View
Drag