Skip links
Zonguldak Web Tasarim

Zonguldak Web Tasarım – Profesyonel Zonguldak Web Tasarım Fiyatları 2023

Zonguldak web tasarım hizmetleri, Zonguldak’ta yaşayıp profesyonel desteğe ihtiyaç duyanların imdadına koşan hizmetlerdir. Bu kişiler, yeteri kadar deneyime sahip olmadığı için bu işlere kendileri kalkışmak istemez çünkü bu çalışmalar siteyi pek çok açıdan etkileyebilen çalışmalardır.

Daha önceki ‘’Kartal web tasarım’’ gibi makalelerimizin pek çoğunda, web tasarım hizmetlerinden bahsettik. Bu makalede de, tıpkı öncekilerde olduğu gibi web tasarım hizmetlerinden bahsedecek ve detaylandıracağız. Böylelikle, bir web tasarım şirketi ile anlaştığınızda alabileceğiniz hizmetleri az çok biliyor olacaksınız.

Zonguldak Web Tasarım Hizmetleri Nelerdir?
Tema ve Tasarım Hizmetleri

Tema ve tasarım hizmetleri, web tasarım hizmet pastasının en büyük dilimlerini oluşturur. Bir web tasarım firması ile anlaştığınızda, temanızı inceler ve sitenize uygun olup olmadığına karar verir. Eğer tema sitenize uygun değilse, hemen yeni tema incelemelerine konulur.

Yeni temanızı belirlemek için tema havuzundan seçim yaparken aşağıdakilere dikkat ederler:

  • Temanın sitenizin kategorisiyle uyumlu olmasına
  • Temanın sitenizin ihtiyaç duyduğu elementleri barındırmasına
  • SEO uyumlu bir tema olmasına
  • Hızlı ve optimizasyonlu bir tema olmasına ve optimizasyon temelinin geliştirilebilir olmasına
  • Kullanıcı deneyimi yüksek bir tema olmasına, kullanıcıyı sitede rahat ettirmesine
  • Yukarıdaki faktörler dikkate alınarak bir tema seçilir ve bu temanın ayarları Zonguldak web tasarım firmaları tarafından yapılır. Günün sonunda, sitenize uygun ve ayarları doğru yapılmış bir tema elde etmiş olursunuz.

Bu temanın ek olarak ihtiyaç duyduğu görseller, ikonlar ve ekstra materyaller; tasarım ayağı adı altında sunulabilir.

Özgün Medya Desteği

İnternette pek çok telif hakkı içeren medya var ve pek çok kişi de birçoğunu bilinçsiz bir biçimde tüketiyor. Hal böyle olunca, hem bu kişilerin siteleri özgün materyal kullanmıyor hem de telif hakkı davalarından dolayı başları ağrıyabiliyor.

Bunun önüne geçmek için, Zonguldak web tasarım ajanslarından özgün medya desteği hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet dahilinde, istediğiniz medyayı özgün bir şekilde tasarlattırabilir ve sitenizde kullanabilirsiniz.

İnternetten alınan materyallere göre kişiselleştirme şansınız daha fazladır ve web tasarım firmasından profesyonel sunum desteği de alabilirsiniz.

Dolaylı Yoldan SEO Desteği

Web tasarım firmalarının çoğundan direkt olarak SEO hizmeti alamasanız da, yaptıkları çalışmalar sayesinde güzel bir SEO temeline sahip olabilirsiniz.

Web tasarım çalışmalarının birçoğu, SEO ile bütünleşik çalışmalardır. Bunlara en büyük örnek olan temalar, seçilirken SEO kriterleri dikkate alınarak seçilir ve ayarları yapılırken yine SEO kriterleri dikkate alınır.

Optimizasyon Hizmetleri

Web tasarım şirketleri, sitenize çeşitli konularda optimizasyon hizmeti verebilir. ‘’Hız, SEO, sunucu, kod’’ gibi kategorilere ayırabileceğimiz bu optimizasyon hizmeti , sitenizin arkaplanda iyi çalışarak ön tarafta sağlıklı görünmesini sağlar.

Profesyonel Zonguldak Web Tasarım Fiyatları 2023

Web tasarım hizmetleri ile ilgili bu kadar detay verince, doğal olarak fiyatlar merak ediliyor. Ancak fiyatlar ne yazık ki ortak olarak verilemiyor. Önce çalışılacak müşterinin sitesinin ihtiyaç duyduğu çalışma ve alınacak süre gibi bilgiler alınıyor, ardından bunun üstüne söz konusu firmanın fiyat politikası eklenerek bir fiyat veriliyor.

Uzun lafın kısası, net fiyat almak için çalışmak istediğiniz firmaya ulaşmanız gerekiyor. Ulaştıktan sonra sitenizle ve isteklerinizle ilgili ne kadar detay verebilirseniz, net bir fiyat alma şansınız o kadar yüksek olacaktır.

Hazır da buradayken, sizi kaybetmek istemez ve Adwoox olarak size Zonguldak web tasarım hizmeti sunmak isteriz. Sektörde başarıya ulaştırdığımız sitelerle kanıtladığımız iş kalitemiz ile, sizlere piyasadaki en efektif hizmetlerden birini sunabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizlerle telefon ya da mail yoluyla iletişime geçmek ve projenizle ilgili bilgi vermek.

Zonguldak web sitesi fiyatları ne kadar?

Web sitelerinin yapımı sırasında kullanılan teknoloji ve alt yapıya göre fiyatlarının değişmesi gözlemlenmektedir. Ortalama Zonguldak web sitesi fiyatları 5999 TL ile 11999 TL arasında değişmektedir.

Web sitesi avantajları nelerdir?

Web siteleri sayesinde kullanıcıların firmanızı bulabilmesi sağlanır. Ürün ve hizmetlerinizden web siteleri aracılığıyla kullanıcılar haberdar olabilir.

Leave a comment

View
Drag