Skip links
Maltepe Web Tasarim

Maltepe Web Tasarım – Profesyonel Maltepe Web Tasarım Fiyatları 2023

Birçok firma, şirket ya da herhangi bir oluşum sahibi; gerek çağın gerekliliklerine uyum sağlamak, gerek ise oluşumlarının dönüşümlerini arttırmak için site açar. Açtıkları bu sitenin gelişmesi ve temsil ettiği oluşuma katkı sağlaması için, yapılması gereken birçok çalışma bulunmaktadır. Bu firma sahiplerinin Maltepe’de olanları, Maltepe web tasarım hizmetlerini araştırır. Bu sayede, bu çalışmaların ilk adımı için profesyonel destek alırlar.

Daha önce ‘’Ordu web tasarım’’ gibi makalelerimizde, web tasarımla ilgili birçok bilgi verdik. Bu makalede, diğer makalelerimizde olduğu gibi web tasarım hizmetlerine değineceğiz.

Maltepe Web Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

Hizmet almayı düşünen ve potansiyel müşteri olan sizler için, alabileceğiniz hizmetleri aşağı yukarı bilmenin faydalı olabileceğini düşündük.

Herhangi bir web tasarım firması ile anlaştığınızda, muhtemelen aşağıdaki hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Tasarım

Tasarım ayağı, web tasarımın en büyük dallarından biri. Kendi içinde pek çok alt alana ayrılıyor ve web tasarım çalışmalarının büyük bir kısmını oluşturuyor.

Tasarım ayağının alt dallarını şöyle sayabiliriz:

  • Temalar: Sitenin tam potansiyelini yansıtması, dönüşümler ve kullanıcı deneyimi üzerindeki en büyük etkenlerden biri. Bunun dışında SEO konusunda da etkili olan temalar, Maltepe web tasarım firmalarının büyük önem verdiği noktalardan biri. Çalışılan sitenin kategorisine, amacına, sektörüne ve SEO’ya uygun temanın seçilmesi/kodlanması ve bu temanın doğru bir şekilde entegre edilmesi oldukça önemli. Temadaki tasarım kısmı, tema seçiminden sonraki adımları oluşturuyor. Elbette tema kodlanırken de tasarımdan faydalanılıyor ama biz hazır tema üzerinde yapılan işlemlerden bahsediyoruz.
  • Görseller ve Medyalar: Siteye renk katılması ve verilmek istenen mesajın en kısa yoldan verilmesini sağlayan medyalar, tasarımın alt dalları arasında. Anlaştığınız Maltepe web tasarım firması, size özgün ve kaliteli medya desteği sunabilir.w
  • Fontlar: Sitenin temasını direkt olarak etkileyen fontlar, içerik sunumu da etkilediği için kullanıcı deneyimi üzerinde de etkili. SEO ve kullanıcı için doğru fontun kullanılması ise, web tasarım firmaları sorumlulukları arasında yer alıyor.
  • İkonlar: Küçük ama etkili parçalar olan ikonlar, sitenizin görünümünü doğrudan modernleştirebilir. Bu noktada, telif hakkı olmayan ve siteye uygun ikon kullanımına dikkat edilmesi gerekiyor. Bu hususlar, anlaştığınız web tasarım firması tarafından dikkate alınıyor.
  • Kullanıcı Deneyimi: Tasarım ayağı olarak sayamayacağımız ancak tasarım üzerinde çalışılırken dikkat edilmesi gereken bir konu. Tasarımda kullandığınız renkten tutun görsellere kadar, kullanıcının faydasını ve alacağı deneyimi önemsemelisiniz. Bu önemseme, size ileride pek çok noktada avantaj olarak geri dönecektir.

Gördüğünüz gibi, web tasarım hizmetleri genel olarak tasarım ayağından ilerlemekte. Elbette direkt olarak tasarım ayağına dahil edemeyeceğimiz hizmetler de mevcut ancak pek çoğu yukarıda saydıklarımız gibi tasarımın alt dalı.

Profesyonel Maltepe Web Tasarım Fiyatları 2023

Web tasarım hizmetlerinden bahsettik ve potansiyel müşteri olan sizler bu hizmetleri hangi fiyatla alabileceğinizi merak ediyorsunuz. Bu konuda size üzücü bir cevabımız var: Hizmet alacağınız firma dışında kimse net fiyatı bilmiyor.

Net fiyat bilinmezliğinin sebebi piyasada çeşit çeşit müşteri olmasa. Birinin sitesi sıfırdan kodlanacak tasarıma ihtiyaç duyabilirken, diğerinin sitesi ufak düzenlemelere ihtiyaç duyabiliyor. Hal böyle olunca, her siteye verilen fiyat aynı olmuyor ve detaylı bilgi için firmayla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hazır burada bu makaleyi okuyorken, bizimle iletişime geçip fiyatlarımız konusunda net bilgi almaya ne dersiniz?

Adwoox olarak, sizlere piyasadaki en etkili Maltepe web tasarım hizmetinden birini sunabiliriz. Bizden hizmet almak için yapmanız gereken, telefon yoluyla ya da mail ile bize ulaşıp projenizi anlatmanız. Daha sonra size, sizle çalışmaya hazır bir şekilde dönüş yapacağız.

Maltepe web tasarım fiyatları ne kadar?

Bir çok farklı web tasarım firmasının ihtiyaca göre farklı fiyat politikaları bulunmaktadır ortalama 5999 TL ile 11999 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Web Sitesi Yayınlamak İçin Neler Gereklidir?

Tasarımı ve kodlaması tamamlanan bir web sitesinin yayınlanabilmesi için iki farklı hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Domain ve hosting web sitenizin yayınlanması için gerekli olan hizmetlerdir.

Leave a comment

View
Drag