Skip links
Aydin Web Tasarim Fiyatlari

Aydın Web Tasarım – Profesyonel Aydın Web Tasarım Fiyatları 2023

Aydın’da oturmakta olan ve aynı zamanda web sitesi sahibi olan kişiler; web sitelerini geliştirmek için en başta web tasarım aşamalarını halletmek zorundadır. Bu aşamalar; temel olarak sitenin oturmasını sağlayacağından, en başta halledilmesi gerekir. Bu kişilerin bazıları aşamaları kendileri halletse de, yeterince deneyimi olmayan kişiler Aydın web tasarım hizmetleri alır.

Kahramanmaraş web tasarım gibi makaleleri paylaştığımız ‘’lokal web tasarım’’ konulu makalelerimize, bugün Aydın ile bir yenisini daha ekleyeceğiz.

Aydın Web Tasarım Hakkında Bilgiler

Genel olarak diğer web tasarım hizmetlerinden pek de farkı olmayan bu kavram, il bazlı firmalar sebebiyle birkaç farklılık içeriyor. Bu makalede, ‘’hizmetler,fiyatlar ve firma seçimi’’ gibi bazı konuları ele alarak ilerleyeceğiz.

Hizmetler

Hizmetler kısmı genel olarak diğer illerle aynı desek yanlış olmaz sanırım. Ancak yine de genel bir bakış atalım:

  • Altyapı seçimi: Eğer sitenizi hiç açmadıysanız ya da açıp hiçbir kurulum yapmadıysanız, web tasarım hizmetleri kapsamında altyapı seçim desteği alabilirsiniz. Bu destek, sitenizin kategorisine ve sektörüne uygun en uygun altyapıyı seçmenize yardımcı olur. Altyapı seçimi; sitenizin geleceğini kritik olarak etkileyebileceğinden, dikkatli yapılması gerekir.
  • Tasarım/Tema desteği: Aydın web tasarım hizmetlerinin içeriğinde yer alan ve büyük pastayı oluşturan kısım. Sitenizin altyapısına, sektörüne, misyonuna göre tasarım seçimini içerir. Altyapının desteklediği temalarda uygun tema yoksa, web tasarım firmasının tasarımcıları tarafından yeni tasarım kodlanabilir. Kodlanan ya da seçilen tasarımın, SEO ve kullanıcı deneyimi uyumluluğuna dikkat edilir.
  • Medya desteği: Hemen hemen her web tasarım ajansının verdiği hizmetlerden biri olan medya desteği, Aydın’daki firmalardan da alabileceğiniz bir destek. Size, isteğinize uygun olarak özgün ve kaliteli medya desteği sunabilirler. Böylece, istediğiniz medyayı telif hakkı engeline takılmadan elde etmiş olursunuz.

Bunun yanı sıra, ‘’içerik desteği, SEO desteği, e-ticaret desteği’’ gibi destekler de mevcut. Ancak bu destekler, çok daha kompleks Aydın web tasarım firmaları tarafından verildiği için listeye almadık. Listemizde, birçoğunda ortak olan hizmetler yer alıyor.

Doğru Firma Seçimi

Türkiye’de ve Aydın’da pek çok web tasarım ajansı var. Bu yüzlerce ajans arasından, doğru ve size verim sağlayacak olanı seçmek çok kritik. Kritik olduğu kadar zor da olan bu işlem, birkaç madde dikkate alınırsa kolaylaşabilir.

Referanslar

Çok kuvvetli bir referans incelemesi yapmanız gerekiyor. Buradaki referans incelemesinden kastımız, ‘’Firma iyiydi çok güzeldi’’ yorumunu görüp ‘’O zaman bu firmayla çalışabilirim’’ değil. Bu tarz içi boş referanslardan bahsetmiyoruz, ‘’sayısal verilere dayanan’’ referanslardan bahsediyoruz.

‘’Aydın web tasarım hizmeti almadan önce kullanıcı istatistiklerimiz bunlardı, şimdi ise bunlar’’ gibi sayısal verilerle temellendirilmiş referanslar; size o firma hakkında kritik bilgiler sunar.

Bu noktada size ekstra tavsiyemiz, referans veren kişilere ulaşma imkanınız varsa ulaşmanız. Ulaşıp 1.ağızdan hikayeyi dinleyebilirsiniz.

Yorumlar

Referanslar ile benzer olsa da bazı farklılıkları var. Platform seçimi bu noktada çok önemli. Aşağıdaki platformları yorum incelemesi için tavsiye ediyoruz:

  • Şikayetvar: İlk bakmanız gereken yerlerden biri. Eğer firmanın Şikayetvar hesabı varsa, mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Firma ile ilgili başka hiçbir veri, şikayetler kadar size bilgi veremez.
  • Ekşisözlük: Firma adına konu açılmışsa girilen entryleri okuyabilirsiniz. Bu platformda da olumludan olumsuza pek çok yorumla karşılaşma şansınız yüksek.
  • Google Firma Yorumları: Firma yorumları için biçilmiş kaftan olan bu platform, söz konusu firmanın hesabı varsa mutlaka bakmanız gereken bir yer.

Profesyonel Aydın Web Tasarım Fiyatları 2023

Hizmetler ve doğru firma seçimi kadar merak edilen bir konu olan fiyatlar; firmadan firmaya değişiklik gösterebildiği için, pek yorum şansımız olmayan bir konu.

Yorum şansımız olan tek kısmı, fiyatların müşteriye ve firmaya göre değişiklik gösterebileceği.

Sonuçta siz 1 ay alacak bir iş ile gittiğinizde farklı, 3 ay alacak bir iş ile gittiğinizde farklı fiyat alacaksanız. Bir de buna hizmet alacağınız firmanın fiyat politikasını eklersek, ortaya oldukça değişken sonuçlar çıkabiliyor.

Eğer net bir fiyat almak istiyorsanız, firma seçme tavsiyelerimize uyup seçmiş olduğunuz firmayı arayıp bilgi alın. Amacınızı, sitenizi detaylı olarak anlatın. Bunları yaptığınızda, net bir fiyat alma şansınız yüksek olacaktır.

Aydın web tasarım ile ilgili detayları aktardığımız bu makale, umarız sizi bilgilendiriciliği ile tatmin etmiştir.

Aydın web tasarım Kaç TL?

Web tasarım bir çok özelliği ve teknolojiyi bünyesinde barındıran bir iş başlığıdır. Web tasarımın farklı maliyet kalemleri olduğu için kişilerin ihtiyaçlarına göre fiyat değişebilmektedir. Ortalama fiyatlar 5999 TL ile 11999 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Web Tasarımı Kim Yapar?

Web tasarım profesyonellik gerektiren bir alandır. Firma ihtiyaçlarının anlaşılması ve uygulanması aşamalarında profesyonel bir web tasarım firması ile çalışmak faydalı oalcaktır.

Leave a comment

View
Drag