Skip links
Atasehir Web Tasarim

Ataşehir Web Tasarım – Profesyonel Ataşehir Web Tasarım Fiyatları 2023

Ataşehir web tasarım hizmetleri; Ataşehir’de yaşamakta ve web sitesini geliştirmek isteyen kişilerin, profesyonel olarak alabileceği hizmetlerdendir. Bireysel olarak yapılabiliyor olsa da çok verimli olmayan bu hizmetler, profesyonel bir ekip çalışması gerektirir. Bunu bilen kişiler, Ataşehir için hizmet veren firmalarla çalışmaktan çekinmezler.

Ordu web tasarım gibi makalaleri de içerisinde bulunduran ‘’lokal web tasarım’’ konulu makalelerimize, bugün Ataşehir makalesi ile bir yenisini daha ekliyoruz. Bu makalede, web tasarım hizmetlerinin amacına değineceğiz.

Ataşehir Web Tasarım Hizmetleri ve Amaçları

Birçok kişi tarafından, web tasarım hizmetlerinin kapsamı bilinir.’’Altyapı seçimi, tema seçimi/kodlanması, dolaylı SEO destekleri, medya destekleri, sunucu ve hız optimizasyonları’’ ve daha fazlası olarak sayabileceğimiz bu hizmetler, belli bir amaç için yapılır.

Peki bu amaç nedir? Web tasarım hizmetleriyle ulaşılmak istenen nokta neresidir?

Öncelikle, nasıl web tasarım fiyatları siteden siteye değişiyorsa, web tasarım amaçları da siteden siteye değişiyor. Hatta fiyatlar, web tasarım ajansına aktardığınız amaçlara ve sitenizin sektörüne göre de şekilleniyor.

Önümüzde fiyatlar gibi değişken bir konu olsa da, her sitede ortak olan amaçlar mevcut.

İlk Amaç Site için Gelişim Temeli Oluşturmaktır

Başlık pek açıklayıcı olmadığı için, örneklerle açıklayalım.

Bir site düşünelim, daha yeni açılmış ve hemen SEO çalışmalarına geçilmiş. Sizce bu doğru mu? Elbette ki hayır. Ataşehir web tasarım çalışmalarından önce başka çalışmalara geçilmesi, bu çalışmaların verimini azaltacaktır.

Bir bebeğin emeklemeden koşmaya başlaması gibi özetleyebileceğimiz yukarıdaki açıklama, sonu pek de iyi bitmeyecek bir durumdur (en azından site bazında).

İlk olarak:

  • Siteye uygun altyapı seçilmesi ve bu altyapının ayarlarının siteye göre yapılandırılması
  • Seçilen bu altyapının tema havuzundan siteye uygun bir tema seçilmesi yahut kodlanması
  • Seçilen bu temanın SEO ve hız gibi optimizasyonlarının yapılması
  • Başlangıç için yapılabilecek kullanıcı deneyimi adımlarının atılması

Yukarıda saydığımız adımlar ve türevleri, Ataşehir web tasarım hizmetlerinin başlangıç adımlarıdır. Bu adımların yapılması, siteyi gelecek çalışmalara hazırlar ve kendi içinde oluşumunu tamamlamasına yardımcı olur.

Uzun lafın kısası, web tasarım çalışmaları bir site için yapılması gereken ilk çalışmalardır.

Kullanıcı Deneyimini Arttırmak Büyük Resimdeki Amaçtır

‘’Kullanıcı her zaman önce gelir’’ sözüyle özetleyebileceğimiz bu başlık, web tasarım çalışmalarının en büyük amacını anlatıyor.

Kullanıcı deneyimini arttırmak; SEO’da artış sağlayarak SERP sonuçlarınızın iyileşmesine, sitenizin tam potansiyelini yansıtmasına ve dönüşümlerinizin artmasına yardımcı olur.

Kullanıcı deneyiminin öneminin bilincinde olan Ateşehir web tasarım şirketleri, yaptıkları bütün çalışmaları kullanıcı deneyimine uyarak yapmaya özen gösterirler. Bunun sebebi, kullanıcı deneyimini arttırmanın onları başarıya ulaştıracak olmasıdır.

Kullanıcı deneyimini arttırmak için, aşağıda listeleyeceğimiz adımlar başta olmak üzere çeşitli yollar izlerler:

  • Kullanıcıların ya da potansiyel müşterilerin, ‘’hizmetler, referanslar, hakkımızda, iletişim formları’’ gibi kritik bölümlere rahatça erişmelerini sağlarlar. Ziyaretçinin sitelerinde en çok tıkladıkları noktaya ısı haritası ile analiz ederek, bu noktalara bu bölümleri yerleştirmeye özen gösterirler.
  • Hızlı bir sitenin önemini bilen bir web tasarım ajansı ile çalışıyorsanız, hızı arttırmak için gereken bütün optimizasyonları yapmaktan çekinmeyecektir. Bu optimizasyonlar, SEO ve kullanıcı deneyiminde büyük avantaj yakalamanızı sağlar.
  • Sitedeki görselleri kullanıcıların en iyi anlayabileceği şekilde tasarlamak, kullanıcılara vurgu yapmak için slider gibi eklentiler kullanmak da; kullanıcı deneyimini arttırmanın yollarından biridir.
  • İletişim, özellikle satış odaklı sitelerde çok önemlidir. Mail ve telefonun yanında, canlı destek gibi eklentileri kullanmanız; kullanıcılarınızın sizinle daha rahat iletişim kurmasını sağlar ve deneyimlerini arttırır.

Profesyonel Ataşehir Web Tasarım Fiyatları 2023

Çalışacağınız firma haricinde kimse size net bir fiyat veremez. Peki, Adwoox ile çalışmaya ne dersiniz? Yılların tecrübesi ve kalitesiyle, sizlere piyasadaki en güvenilir web tasarım hizmetlerinden birini sunabileceğimiz konusunda kendimize güveniyoruz.

Hemen bizi arayıp ya da mail atıp fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Bize projenizden ve amaçlarınızdan bahsedin, size bir fiyat verelim.

Piyasadaki fiyatlar; firmalar ve müşterilere göre değişir. Firmaların fiyat politikası ve müşterilerin sitesinin nitelikleri farklı olunca, fiyat farkları da kaçınılmaz olur. Bizi arayıp fiyat konusunda bilgi alarak, kendizi fiyat farkları çıkmazından kurtarabilirsiniz.

Size garanti ediyoruz, bizimle çalışmak sitenize çok iyi gelecek! Ataşehir web tasarım hizmetleri için, bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ataşehir web tasarım fiyatları ne kadar?

Bir çok farklı web tasarım firmasının ihtiyaca göre farklı fiyat politikaları bulunmaktadır ortalama 5999 TL ile 11999 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Web Sitesi Yayınlamak İçin Neler Gereklidir?

Tasarımı ve kodlaması tamamlanan bir web sitesinin yayınlanabilmesi için iki farklı hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Domain ve hosting web sitenizin yayınlanması için gerekli olan hizmetlerdir.

Leave a comment

View
Drag