Skip links
Trabzon Web Tasarim

Trabzon Web Tasarım – Profesyonel Trabzon Web Tasarım Fiyatları 2023

Trabzon’da yaşayan ve firmalarını temsilen web sitesi açan site sahipleri, konuyla ilgili bilgileri olmamasından dolayı gelişim konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Profesyonel desteğe ihtiyaç duyan bu kişiler, Trabzon web tasarım firmaları arayışına konulur. Bu firmalardan alabileceği profesyonel hizmetlerin, sitenin ve dolaylı olarak temsil ettiği oluşumun gelişimini arttıracağını bilirler.

Bu makaleden önce kaleme aldığımız ‘’Kuşadası web tasarım’’ gibi makalelerde, web tasarım hizmetlerinden ve genel olarak web tasarım ile ilgili bilgilerden bahsettik. Bu makalede ise, web tasarım sürecinin nasıl planlandığına ve bu konuda doğru firma seçiminin önemine yer vereceğiz.

Trabzon Web Tasarım

Herhangi bir web tasarım firması ile anlaştığınızda, süreç planlaması aşağı yukarı şu şekilde ilerler ve bu plana göre hizmet alırsınız.

Sitenin Kategorisi ve Temsil Ettiği Oluşumun Sektörü İyice Analiz Edilir

İlk olarak, müşterinin sitesinin kategorisi ve sitenin temsil ettiği firma,şirket ya da herhangi bir oluşumun(varsa) sektörü analiz edilir. Bu noktada spesifik ve nokta atışı analizler yapmak önemlidir. Site modayla ilgili demek yerine, moda haberleriyle ilgili demek; çalışma sürecini daha net yapacaktır.

Sitenin Rakipleri Detaylıca İncelenir

Rakip analizi sadece Trabzon web tasarım için değil, SEO ve sosyal medya gibi konular için de önemlidir.

Web tasarım çalışmalarında başarılı olunmak isteniyorsa, sitenin rakipleri detaylıca analiz edilir. Burada amaç, birebir kopya çekmek vs. değildir. Sadece genel bir fikir alma amacı ile analiz edilir ve rakiplerin iyi/kötü yaptığı şeyler belirlenir.

Rakip analizi sonucunda çalışma rotası daha da şekillenir ve rakiplerin iyi yaptığı şeyler birebir olmamak kaydıyla yapılır. Rakiplerin eksik olduğu noktalarda da başarı yakalanarak, kağıt üstünde rakiplerinizden iyi olmanız sağlanır.

Müşteri Sitesi Analiz Edilir

Rakip analizi raporuna ek olarak, müşteri sitesi de analiz edilir. Bu analizde, sitenin iyi ve kötü noktaları belirlenir ve ihtiyaç listesi çıkarılır.

Trabzon web tasarım için oldukça kritik olan 2 rapor artık elde edilmiştir: Rakip analizleri ve site analizi. Bu 2 rapor, ilerideki çalışmaların rotası için büyük ölçüde yeterli olacaktır.

Web Tasarım Sürecinde Doğru Firmanın Önemi

Makaleye girişimizde bu konuya da değineceğimizi söylemiştik. Doğru firmadan doğru hizmeti almak, pek çok sektörde olduğu gibi web tasarım sektöründe de önemli.

Konunun önemini vurgulamak için, isterseniz yanlış firmadan hizmet aldığınız takdirde oluşabilecek durumlara bakalım:

  • Bu firmalar yeterince deneyim sahibi olmadığı için, rakip analizlerini vs. yanlış yapıp size de bu yanlış çalışmaları uygulayabilir.
  • Yapılan bu yanlış çalışmalar, sadece istatistik programlarında göreceğiniz ziyaretçi sayılarındaki kayıplara yol açmaz. Prestijinizi, markanızı ve satışlarınızı etkileyebilir.

Eğer hizmetler yanlış yapılandırılmışsa (yanlış tema ve altyapı kullanımı, özgün olmayan medya sunumu vs.) yukarıdaki durumların oluşması gayet olasıdır. Bu sebeplerden dolayı, doğru ve işinin ehli web tasarım firmaları ile çalışmak önemlidir.

Profesyonel Trabzon Web Tasarım Fiyatları 2023

Bu fiyatlar, firmadan firmaya ve müşteriden müşteriye değişen fiyatlardır. Bu da demek oluyor ki, net bir fiyat istiyorsanız çalışmayı düşündüğünüz firmayla iletişime geçmeniz gerek.

Sadece iletişime geçmek de ne yazık ki yeterli değil. Herkesin sitesinin ihtiyacı farklı olduğundan, projenizi ve amacınızı firmaya net bir şekilde aktarmanız gerekiyor. Böylelikle net bir fiyat alabilirsiniz.

Eğer bir de kaliteli web tasarım firması bulmakla uğraşmak istemiyorsanız, size bir müjdemiz var: Doğru yerdesiniz!

Adwoox olarak, sizlere piyasadaki en efektif Trabzon web tasarım hizmetlerinden birini sunabiliriz. Bizden hizmet almak için tek yapmanız gereken, bizlere telefon ya da mail yoluyla ulaşıp projeniz hakkında bilgi vermeniz. Daha sonra size bir fiyat ile geri dönüş yapacağız.

Trabzon web site fiyatları ne kadar?

Sektörel ihtiyaçların değişikliği de göz önüne alındığında ortalama 5999 TL ile 11999 TL arasında değişmektedir.

Web tasarım nedir?

Firmaların dijital ortamda insanların ulaşabildiği yüzüne web siteleri denmektedir. Web tasarım firmaların kurumsal yapılarına, hizmet ve ürünlerine dair bilgilerin bulunduğu web sitelerinin tasarlandığı bir başlıktır.

Leave a comment

View
Drag