Skip links
Sisli Web Tasarim

Şişli Web Tasarım – Profesyonel Şişli Web Tasarım Fiyatları 2023

Şişli’de ikamet etmekte olan web sitesi sahipleri, sitelerinin gelişimini profesyonel ellere bırakmak isterlerse Şişli web tasarım hizmetlerine ihtiyaç duyar. Bu hizmetler, sitenin gelecekteki çalışmalara daha hızlı yanıt vermesini sağlayacak temel hizmetlerdir. Bu nedenle profesyonellerce dikkatli bir biçimde yapılması gerekir.

Daha önce kaleme almış olduğumuz ‘’Avcılar web tasarım’’ gibi makalelerde, web tasarımın profesyonel işi olduğundan ve deneyimsiz kişilerce yapılmaması gerektiğinden bahsettik. Bu makalede yine bunu vurgulayarak, herhangi bir web tasarım ajansından alabileceğiniz başlıca hizmetlere değineceğiz.

Şişli Web Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

Bu hizmeti veren herhangi bir firma ile anlaştığınızda alabileceğiniz hizmetleri bilmeniz, size pek çok noktada avantaj sağlayacaktır. Aşağıda, alabileceğiniz başlıca hizmetleri ve onlarla ilgili detayları paylaştık.

Altyapı Seçimi ve Entegrasyonu ile İlgili Hizmetler

Sitenin kullandığı altyapı, sitenin en önemli elementlerinden biridir ve dikkatli seçilmesi gerekir. Yanlış seçilen altyapı, sitenizin potansiyelini tamamen yok edebilir ya da olabildiğinden az göstermesine neden olabilir.

Yukarıda saydığımız sebeplerden dolayı, Şişli web tasarım firmaları altyapı seçimine büyük önem gösterirler. Altyapı seçerken genel olarak aşağıdaki maddeleri dikkate alırlar:

  • Altyapının sitesinin kategorisi ile uyumluluğu ve sitenin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılayamayacağı dikkate alınır.
  • Kategori uyumunu açmamız gerekirse: Örneğin site, satış yapan bir firmayı temsil edecek. Dolayısıyla e-ticaret destekleyen bir site olması gerekiyor. Siz bu site için, e-ticaret desteği hiç olmayan bir altyapı kullanırsanız, yapacağınız entegrasyon işlemleri de yarım yamalak olacaktır.
  • Sitenin ihtiyaçları kısmını ise şöyle açabiliriz: Farz edelim ki sitenin canlı destek eklentisine ihtiyacı var. Eğer canlı destek eklentisini hiç desteklemeyen ya da verimli çalıştıramayan bir altyapı seçerseniz, sitenin yansıtacağı potansiyeli azaltmış olursunuz.
  • Ek olarak altyapı seçiminde tema ve eklenti havuzu da dikkate alınır. Şişli web tasarım sürecinin en önemli parçalarından biri olan temalar, geniş seçenekler arasından daha da rahat seçilebilir. Eklentiler ise siteye fonksiyonel olarak destek olacaktır. Bu nedenle bu ikisi için çokça çeşit içeren altyapılar seçilir.

Doğru altyapı seçimi tamamlandıktan sonra, ayarları da mevcut sitenin ihtiyaçlarına göre yapılır.

Tema ve Tasarım ile İlgili Hizmetler

Sitenin doğru altyapıyı kullanması kadar, doğru temaları doğru ayarlarla kullanması da önemlidir. Bu gerçeğin farkında olan web tasarım şirketleri, tema seçiminde oldukça titiz davranır.

Temayı seçerken/kodlarken:

  • Sitenin kategorisiyle uyumluluğa dikkat edilir. Ayrıca, sitenin ihtiyaç duyduğu eklentiler ile uyumlulukları da kontrol edilir.
  • Kullanıcı deneyimi yüksek bir tema olup olmadığı kontrol edilir.
  • SEO uyumluluk için sıkı bir kontrol yapılır.
  • Optimizasyon durumu kontrol edilir, optimizasyonun mevcut olması ya da yapılmaya müsaitlik durumu belirlenir.

Bu ve bunun gibi kriterlere göre tema seçildikten sonra, sitenin en verim alacağı şekilde siteye entegre edilir.

Profesyonel Şişli Web Tasarım Fiyatları 2023

Pek çok sektördeki gibi web tasarımda da, değişken fiyatlar mevcuttur.Bu değişkenliği, piyasadaki müşterilerin ve firmaların çeşit çeşit olması sağlar.

Firmalar, kalitelerini ve deneyimlerini kendi fiyat politikalarından satarlar. Müşteriler ise, sitelerinin ihtiyacı diğer sitelerden farklı olabileceği için farklı fiyat teklifleri alırlar. Bu 2 farklılık birleşerek sektördeki fiyat değişikliklerini doğurur.

Böyle bir durumda net bir fiyat almak için yapmanız gereken, çalışmayı düşündüğünüz firmayla iletişime geçip projeniz hakkında bilgi vermektir.

Eğer bizimle çalışmak ve başarıya ulaştırdığımız siteler arasında yer almak istiyorsanız, Adwoox size istediğiniz hizmeti verecektir. Tek yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek ve Şişli web tasarım ihtiyacınız ile ilgili detayları aktarmak. Devamında size net bir fiyat ve çalışmaya hazır olarak dönüş yapacağız.

Şişli Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Öncelikli olarak web tasarım fiyatının belirlenebilmesi için firmanın ihtiyaçlarının net bir şekilde ifade edilmesi gerekir ihtiyaçlar netleştirildikten sonra kullanılacak teknolojilere göre uygun fiyatlandırma yapılabilmektedir.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda web tasarım hizmetlerine başlanılır. Gerekli olan ihtiyaçlar web tasarım ekibine iletilir ve işlemlere başlanılır.

Leave a comment

View
Drag