TEKLİF ALIN

Ostim SEO. Zirveye Çık. Hızlı Büyü.

Adwoox Ostim SEO hizmetleriyle arama motorlarında üst sıralara yükselin.

Ostim SEO

Ankara’nın en iyi SEO Ajansı olarak lokal seo çalışmalarına çok fazla önem veren Adwoox, Ostim SEO arayışlarınızda da sizlerin hizmetinde. 

Ostim SEO Ajansı olarak verdiğimiz seo hizmetleri ile organik olarak kısa süre içerisinde gözle görünür yükselmeye şahit olacaksınız.

SEO hizmetlerimizin içeriğinde web tasarımı, seo içeriği yönetimi, seo bloğu oluşturma ve güncel içerik hazırlama, site içi linkleme, heading düzenlemeleri, site hzı optimizasyonu gibi site içi seo çalışmaları ve marka bilinirliği artırma, basın bülteni verme, tanıtım yazısı ve backlink sağlama gibi site dışı seo çalışmaları bulunmaktadır.

Adwoox Ostim SEO hizmetleri hakkında daha fazla bilgiyi iletişime geçerek uzmanlarımızla konuşarak alabilirsiniz.

Sektörünüzdeki mevcut potansiyelini kaçırmayın !
Adwoox Ostim SEO Hizmetleri ile ilk sıralara yükselin.

Seo teklifi alın
Hedef Odaklı SEO

Hizmetlerimiz, kârlılığınıza katkıda bulunan gerçek sonuçlar sunar. Müşterimiz, görünürlüğü artırmak ve satışları artırmak isteyen herkestir.

Ostim Lokal SEO

Başarısı kanıtlanmış lokal seo hizmetlerimizle, sizin hizmet verdiğiniz lokal bölgelerde zirveye çıkmanızı ve göze çarpmanızı sağlıyoruz.

Sıfır Risk Politikası

Sizi hizmet başlangıcında 6 – 12 ay gibi uzun periyotlarda sözleşmeye zorlamıyoruz. Sektörünüze göre 1-3 aylık deneme periyotları ile hizmete başlıyoruz.

Neden SEO Çalışmasına İhtiyacınız Var ?

%
Kullanıcıların %94'ü reklamlar ve organik sonuçlar arasındaki farkı biliyor. Google Ads tıklama oranları son zamanlarda artış gösterse de organik sonuçlara tıklama oranları halen çok yüksek.
%
Google'da yapılan tüm aramaların %87'si sonucunda, kullanıcılar, arama sonuçlarında çıkan ilk 5 sonuca tıklıyorlar. Yani ilk 5 sıralama tüm gelirin veya trafiğin %87'sini kazanıyor.
%
SEO çalışmalarına yapılan yatırımlar, uzun vadede, Google ADS veya lokal pazarlama ( billboard, tabela, broşür vb) gibi tekniklere yapılan yatırımlara oranla %61 daha az maliyetli.

Kapsamlı Anahtar Kelime Analizi

Varsayımlarla Değil,Stratejiyle!

Sıralamalarda yükselmek istediğiniz veya yükselmeniz gerektiğinizi düşündüğünüz bazı anahtar kelimeler var, bunu biliyoruz.Hangi kelimede yükselmeniz gerektiğini %100 ölçümleyebileceğimiz çok sayıda araç kullanıyoruz. SEO söz konusu olduğunda varsayımlarla değil, kesin ve kati stratejilerle hareket ediyoruz.

Hacim Odaklıyız

Hiçkimsenin aramadığı, yükselmenin ve sonuç göstermenin kolay olduğu ancak size hiçbir faydası dokunmayan anahtar kelimeleri ile zaman kaybetmenin bir anlamı yok. Size kazanç sağlayacak, hacmi olan, money keywordlere odaklıyız.

Rakip Analizi

Rakiplerinizle aynı anahtar kelimelerde hatta çok daha fazla anahtar kelime sıralama almak ister misiniz ? En önemli rakiplerinizin hangi kelimelerde sıralamalarda olduğunu öğrenmekle yetinmiyor, hangi stratejilerle ve hangi süreçlerle çalıştığını da takip ve analiz ediyoruz.

Örnek Bir Anahtar Kelime Tablosu
Anahtar Kelime Aylık Aranma Hacmi 
SEO 29.000
SEO Nedir 11.000
Ostim SEO Uzmanı 10.000
Ostim SEO Fiyatları 4.600
Ostim Google SEO 2.900
Ostim SEO Hizmeti 2.000
SEO Çalışması 1.000
Ankara SEO 850
Ostim SEO Uzmanı 600
Ankara SEO Ajansı 600

SEO Gerçekleri & İstatistikleri

SEO hakkındaki gerçekleri öğrenin ve ve arama motoru optimizasyonunun şirketinizin dijital pazarlamasına
nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google’da arama yapan kullanıcıların %90’ı sadece ilk sayfadaki sonuçlara tıklıyorlar. Bu tıklamaların %87’si ise ilk 5 sonuca gidiyor.

Google’da arama yapan kullanıcılar, ilk sıralarda yer alan sitelerin, arama yaptıkları alanda daha otoriter ve saygın bir site olduğuna inanıyor.

İnsanların %85’inden fazlası, lokal bir mağazadan alışveriş yapacak bile olsa, herhangi birşey satın almadan önce internetten ön araştırma yapıyor. 

Tüm internette var olan websitelerine giden trafiğin,  bugün %85’den daha fazlası Google, Bing, Yahoo, Yandex, Ecosia, Duckduckgo vb. arama motorlarından gidiyor.

Sektörünüzdeki mevcut potansiyelini kaçırmayın !
Adwoox Ostim SEO Hizmetleri ile ilk sıralara yükselin.

Seo Teklifi Alın
Bizi Arayın