Skip links
Konya Web Tasarim

Konya Web Tasarım – Profesyonel Konya Web Tasarım Fiyatları 2023

Konya’daki web sitesi sahipleri, sitelerini geliştirmenin kendilerine pek çok şey katacağını bilirler. Bunun yanında, sitenin gelişmesi için yapılması gereken işlemlerin profesyonellik gerektirdiğinin de farkındadırlar. Bundan dolayı, Konya web tasarım firmaları arayışına konulur ve araştırmaya başlarlar.

Daha önce ‘’Maltepe web tasarım’’ gibi pek çok makalemizde, web tasarımın hizmetlerinden ve çeşitli bilgilerden bahsettik. Bu makalede de, Konya’da yaşayan ve web tasarım hizmeti almak isteyen kişiler için bazı bilgiler vereceğiz. Başlıca web tasarım hizmetleri ve web tasarım fiyatlarını anlatacağız.

Konya Web Tasarım

Bu hizmeti veren herhangi bir firma ile anlaştığınızda, başlıca aşağıda sayabileceğimiz hizmetleri alabileceksiniz.

Tema ve Tasarım ile İlgili Hizmetler

Temalar ve tasarımlar, web tasarımın büyük bir parçasını oluşturur. Hatta, doğru tema kullanımı ve doğru tasarım süreçleri, kendi başına doğru web tasarım demektir dersek yanlış olmaz sanırım.

Böyle bir gerçeklikte, web tasarım firmaları tema ve tasarım ile ilgili hizmetlere önem verirler. Bu konuyla ilgili, şu hizmetleri alabilirsiniz:

  • Temanın Uyumluluk Kontrolü: ‘’Kullanmış olduğunuz tema sitenize uyumlu mu? Sitenizin ihtiyaç duyduğu şeyleri karşılıyor mu? Kullanıcı deneyimi uyumluluğu konusunda sorunları var mı?’’ bütün bu sorular ve çok daha fazlasını, Konya web tasarım ajansları sizin yerinize cevaplar ve sonucunda temanın uyumluluk kontrolünü yapmış olur.
  • Tema Değişimi: Eğer kullanmış olduğunuz tema sitenize uyumlu değilse, ya hazır temalardan uyumlu bir tema seçilir, ya da sıfırdan tema kodlanır. Kodlanan bu temanın SEO ve UX uyumluluğuna özen gösterilir.
  • Tasarım ve Entegrasyon Süreçleri: Kullanmış olduğunuz tema gayet kaliteli ve uygu olabilir ancak ayarları yanlış yapılmıştır. Böyle bir durumda da, temanın ayarları sitenize en verimli olacak şekilde tekrardan yapılır. Ek olarak, kullanıcı deneyimi konusunda yapılabilecek ekstra işlemlere de göz atılır.

Özgün Medya Desteği

Anlaştığınız Konya web tasarım firması, size özgün medya hizmeti sunabilir. Bu sayede, internetten herkesin kullandığı medyaları kullanmak zorunda kalmazsınız.

Web tasarım firmasından medya desteği almak, pek çok avantaja sahiptir. Tamamen özgün bir medya elde etmenizin yanı sıra, kişiselleştirme seçeneklerini de en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bunun sebebi, grafikerle muhattap olabilme şansınızdır.

Sunulan bu medya desteği, profesyonel çerçevede sunulur. Evet, birçok web tasarım firması medyayı sizin istediğiniz gibi tasarlar. Ancak, eğer daha etkili bir tasarım tekniği varsa bu konuda size tavsiye verirler. Kısacası, kişiselleştirme yaparken profesyonel çerçevede yapar ve medyayı en etkili şekilde sunmayı öğrenirsiniz.

Profesyonel Konya Web Tasarım Fiyatları 2023

Sektördeki web tasarım fiyatları oldukça değişkendir. Bunun sebebi, firma ve müşteri çeşitliliğidir.

Bildiğiniz gibi, sektördeki firmalar çeşit çeşittir ve her birinin farklı kalitesi vardır. Bir firma sektörde 20 yıldan fazla süredir olup yüzlerce referansa sahip olabilirken, başka bir firma sektörde yeni giriş yapmış olup referans sahibi değildir. Bu iki firma arasında fiyat farkı olması, gayet doğal bir durumdur.

Fiyatın değişken olması, müşteriye göre de şekillenir. Kimi müşteriler çok daha zor ve uzun süreli çalışmaya ihtiyaç duyarken, kimileri ufak işlemlere ihtiyaç duyar. Hal böyle olunca, firmalar farklı sitelere farklı fiyat teklifleri verir.

Eğer alacağınız hizmet konusunda net fiyat almak istiyorsanız, çalışacağınız firma ile iletişime geçmeniz gerekli. Pek hazır da burdayken, Adwoox ile çalışmaya ne dersiniz?

Adwoox olarak, hizmet verip başarılı sonuca ulaştırdığımız siteler arasına sizinkini de eklemeyi isteriz! Bunun için tek yapmanız gereken, telefon ya da mail yoluyla bize ulaşıp Konya web tasarım konusunda detaylı bilgi almanız.

Konya web tasarım fiyatları ne kadar?

Bir çok farklı web tasarım firmasının ihtiyaca göre farklı fiyat politikaları bulunmaktadır ortalama 5999 TL ile 11999 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Web Sitesi Yayınlamak İçin Neler Gereklidir?

Tasarımı ve kodlaması tamamlanan bir web sitesinin yayınlanabilmesi için iki farklı hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Domain ve hosting web sitenizin yayınlanması için gerekli olan hizmetlerdir.

Leave a comment

View
Drag