Skip links
Kartal Web Tasarim

Kartal Web Tasarım – Profesyonel Kartal Web Tasarım Fiyatları 2023

Kartal’da oturan ve web sitesinin istatistiklerini geliştirmek isteyen bir kişi, işe her şeyden önce web tasarım ile başlamalıdır. Sitenin temel olarak oturmasını sağlayan web tasarım işlemleri, yeterli deneyim mevcutsa bireysel olarak yapılabilir. Yeterince deneyime sahip olmadığını düşünen kişiler ise, profesyonel kartal web tasarım hizmetlerine başvurmaktadır.

‘’Kırıkkale Web Tasarım’’ gibi makaleleri konu aldığımız ‘’lokal web tasarım’’ makalelerimize, bugün Kartal ile devam ediyoruz. Bu makalede, Kartal’daki hizmetlere ve fiyatlara değineceğiz.

Kartal Web Tasarım Hizmetleri

Hizmetleri diğer illerden pek de farklı olmayan Kartal’daki hizmetler, başlıca aşağıdaki gibi sıralanabilir.

Sektör ve Rakip Analizi

İşe başlamadan önce ilk yapılan işlemlerden biri de sektör ve rakip analizidir. Bir web tasarım firması ile anlaştığınızda, eğer deneyimli bir firma ise bu adımlardan başlayacaktır.

Sitenizin ya da sitenizin temsil ettiği oluşumu iyice analiz edecek, beraberinde rakiplerinizin durumlarını da göz önünde bulundurarak bir rota çizecektir.

Yapılacak olan rakip analizi, genellikle aşağıdaki maddeler üzerinden ilerler:

  • Sektörünüz spesifik olarak tespit edildikten sonra, bu sektördeki rakip siteler bulunur.
  • Bulunan bu rakip siteler, başta tasarım bakımından incelenir. Kartal web tasarım firmaları, rakip sitenin tasarımını renginden fontuna kadar detaylıca inceler.
  • Rakip sitenin SEO durumu Ahrefs, Semrush gibi araçlarla incelenir. Burada amaç spesifik bir SEO raporu çıkarmak değildir. Sitenin mevcut web tasarım çalışması ile nerelere geldiğini görmektir.
  • Rakip sitenin kullanıcı deneyimi analizi de çeşitli araçlarla yapılır. Bir kullanıcı siteye girdiğinde istediği elementlere rahatça erişebiliyor mu bakılır. Bunun yapılmasındaki amaç, kullanıcı deneyimini arttırma çalışmaları için fikir toplamaktır.

Bu ve bunun gibi maddeler dikkate alınarak, sektörünüz ve rakipleriniz iyice analiz edilir. Bu analizlerden çıkacak raporlar, daha sonraki adımlarda aktif olarak kullanılacaktır.

Uygun Tasarım Seçimi veya Kodlanması

Kartal web tasarım elementlerinden en büyüğü olan tasarım, sitenin pek çok noktada gelişim sağlayabilmesi için önemlidir. Bugün, SEO’da bile gelişim sağlayabilmek için ‘’SEO uyumlu tasarımlar/temalar’’ vurgusu yapılıyor.

Tasarım ve temanın önemini bilen web tasarım ajansları, sitenin altyapısına ve kategorisine uygun tasarım seçiminde yardımcı olurlar. Uygun bir tasarım olmaması takdirinde, bünyesindeki personeller tarafından yeni bir tasarım kodlanır.

Kodlanan yahut seçilen bu tasarımın, SEO uyumlu ve kullanıcıyı memnun edecek bir tasarım olmasına dikkat edilir.

Medya Desteği Sağlanması

Kartal web tasarım ajansları, gerektiğinde medya desteği sağlayabilir. Bu sayede, internetten telif hakkı içeren materyallerle uğraşmak yerine, özgün ve kaliteli medyalar elde etmiş olursunuz.

Medyanın sitedeki önemi ise tartışılmazdır. Sitenize görsellik katar, renk katar ve pazarlamak istediğiniz objeyi/hizmeti rahatça pazarlayabilir. Uzun lafın kısası, sitenizi tek düze olmaktan çıkarıp atadığınız amacı gerçekleştirir.

Bu web tasarım ajansları yerine, internetteki bazı sitelerden de ‘’telif hakkı içermeyen’’ medyalara ulaşabilirsiniz. Ancak bu sitelerden birçok kişi faydalandığı için, ‘’özgünlük’’ konusunda sorun yaşamanız muhtemeldir.

SEO Desteği

Web tasarım ajansları, direkt olarak olmasa da dolaylı yoldan SEO desteği sağlayabilir. Yaptıkları her adımı SEO’ya dikkate alarak yapmaları, bunun en büyük göstergesidir.

Tasarımlarını SEO uyumlu kodlar ya da seçerler, tasarımdaki bir düzenlemeyi SEO uyumlu olacak şekilde yaparlar, verdikleri içerik desteğini (varsa) SEO uyumlu olarak verirler. Kısacası, yaptıkları pek çok işlemde SEO’yu göz önünde bulundururlar.

Web tasarım firmalarının bu şekilde çalışması, size doğal yoldan sağlam bir SEO temeli kazandırır. Bu sayede, ekstra yapacağınız SEO çalışmalarının etkisi artar.

Profesyonel Kartal Web Tasarım Fiyatları 2023

Fiyat başlığı altında, firmaların değişen politikalarından dolayı net bir fiyat veremeyeceğimizi anlayışla karşılarsınız diye düşünüyoruz.

Fiyatların değişmesi; yukarıda bahsettiğimiz gibi hem firmaya, hem de potansiyel müşteri olan sizlere bağlı. Firmanın çalışmasını istediğiniz sitenizin ihtiyaçları ve çalışma süreci farklı olacağından, fiyatların değişmesi gayet normal.

Eğer net bir fiyat almak istiyorsanız, çalışmayı düşündüğünüz firmayı arayıp, mail atıp ya da bir şekilde ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Biz Adwoox olarak, sizlere Kartal web tasarım hizmeti sunabiliriz. Yılların tecrübesiyle vereceğimiz hizmette, bu makalede değindiğimiz hizmetler ve daha pek çoğunu sizlere kaliteli bir biçimde sağlayabiliriz. Tek yapmanız gereken, bizlerle ‘’telefon, mail’’ yoluyla iletişime geçmek. Uygun görürseniz ofisimize gelip bir çayımızıda içebilirsiniz.

Kartal web sitesi fiyatları ne kadar?

Web sitelerinin yapımı sırasında kullanılan teknoloji ve alt yapıya göre fiyatlarının değişmesi gözlemlenmektedir. Ortalama Kartal web sitesi fiyatları 5999 TL ile 11999 TL arasında değişmektedir.

Web sitesi avantajları nelerdir?

Web siteleri sayesinde kullanıcıların firmanızı bulabilmesi sağlanır. Ürün ve hizmetlerinizden web siteleri aracılığıyla kullanıcılar haberdar olabilir.

Leave a comment

View
Drag