Skip links
Bolu Web Tasarim

Bolu Web Tasarım – Profesyonel Bolu Web Tasarım Fiyatları 2023

Bolu web tasarım, Bolu’daki web sitelerinin gelişim adımlarının başlamasında en önemli hizmetlerden biridir. Bu işlemler her ne kadar bireysel olarak yapılabilse de işler bir noktadan sonra tıkanabilir. Bundan dolayı en mantıklı hamle, profesyonel destek alarak ilerlemek olacaktır.

Çerkezköy web tasarım gibi makaleleri de konu aldığımız ‘’lokal web tasarım’’ konulu makale arşivimize, bugün Bolu ile bir makale daha ekliyoruz.

Bolu Web Tasarım ve Önemi

Web tasarım hizmetlerine, birçok lokal bazlı makalemizde değindik. Bu makalede farklılık olması açısından, web tasarım hizmeti ve öneminden bahsetmek istiyoruz.

Sitenin Geleceği Açısından Oldukça Önemlidir

Makaleye girişte de bahsettiğimiz gibi, web tasarım çalışmaları sitenin gelişim adımlarının başlamasını sağlar. Başka kelimelerle ifade etmek gerekirse, site için yapacağınız çalışmaların temelini atar.

Şöyle örnek verelim: Bir siteye SEO çalışmasına başlayacaksınız ama daha sitenin tasarımı bile oturmamış. Sizce bu durumda SEO çalışmalarına başlamak mantıklı mıdır? Elbette ki hayır. O site için bir web tasarım çalışması yapılması ve devamında diğer çalışmaların başlaması gerekir.

Uzun lafın kısası Bolu web tasarım, sitenin oturmasını ve çalışmaya hazır hale gelmesini sağlar. Tasarım, görsellik, optimizasyonlar gibi adımlarla atılan temel sayesinde, sitenizin yapımı temel olarak tamamlanmış olur.

Ziyaretçilerinizin Yorumları için Önemlidir

Hiçkimse, tasarımı ve dizaynı kötü bir sitede gezinmekten hoşlanmaz. Bu durum, okuma ve satın alma deneyimlerinden tutun birçok deneyimlerini etkiler.

Bir web tasarım firması ile anlaştığınızda bu firma, sitenizin temel işlemleri tamamsa tasarım ve tema için kolları sıvar. Bunun sebebi, bu ikilinin web tasarımın mihenk taşı olması ve ziyaretçi yorumlarını etkilemesidir.

Teması kötü seçilmiş ve devamındaki tasarım süreci kötü ilerlemiş bir site, tam performansını yansıtamayacaktır. Bunu bilen web tasarım şirketleri, çalıştıkları siteye uygun bir tema seçer ya da kodlarlar.

Bolu web tasarım firmaları, tema seçerken ya da kodlarken aşağıdaki faktörleri de dikkate alırlar:

  • Temanın SEO uyumlu olmasına özen gösterirler. SEO uyumlu bir tema daha verimli SERP sonuçlarını da beraberinde getireceğinden, son kriterlere uygun bir tema seçilir ya da kodlanır. Böylelikle, önemli bir SEO kriteri olan tema adımından da geçilmiş olur.
  • Temanın sitenin kategorisine ve amacına uygun olmasına özen gösterirler. Örneğin, kurumsal kimlik yansıtması için gereken bir temayı, blog temalarından seçmezler. Bunun dışında, temanın sitenin ihtiyacı olduğu elementleri desteklemesine de özen gösterirler.
  • Temanın kullanıcı deneyimi uyumluluğu da dikkate alınır. Bir sonraki maddede bahsedeceğimiz kullanıcı deneyimi, Bolu web tasarım ajansları da dahil olmak üzere birçok ajansın dikkate aldığı bir konudur.

Kullanıcı Deneyimini Optimize Etmenize Yardımcı Olur

Son maddemizde atıfta bulunduğumuz kullanıcı deneyimi, sitenizde gezmekte olan ziyaretçilerin deneyimini ifade eder. Eğer bu skor yüksekse, SEO başta olmak üzere birçok alanda başarıyı yakalarsınız.

‘’Ziyaretçi/kullanıcı her zaman önce gelir’’ sözünü bütün çalışmalarınızda hatırlarsanız, son web tasarım ve SEO kriterlerine ayak uydurmanıza gerek kalmaz çünkü bütün kriterler kullanıcı deneyimi için güncellenir.

Kullanıcı deneyimini arttırmak için, web tasarım ajanslarına düşen pek çok görev vardır:

  • Kullanıcı deneyimine uygun bir tema seçilmesi
  • Seçilen bu temanın kullanıcı deneyimine uygun bir şekilde optimize edilmesi (ziyaretçinin ihtiyacı olan formlara rahat ulaşabilmesi gibi)
  • Sitenin optimizasyonlarının yapılarak hızlandırılması ve ziyaretçiye daha rahat bir deneyim sunulması
  • Siteniz firmanızı temsil ediyorsa, referanslar ve hizmetler gibi kısımların ön plana çıkarılarak ziyaretçinin bilgilendirilmesi

Profesyonel Bolu Web Tasarım Fiyatları 2023

Web tasarımın önemine kısaca değindikten sonra, çoğu kişinin aklına ‘’acaba bu hizmetler ne kadardır?’’ türevi sorular geliyor. Bu sorular, çalışacağınız firma haricinde kimsenin cevaplamayacağı sorulardır, bunun sebebi ise fiyatların firmaya ve müşteriye göre değişmesidir.

İki firma düşünelim, birisi sektörde yıllardır var ve birçok referansı var. Diğer ise sektöre yeni girmiş ve yeterince referansı yok. Sizce hangi firmadan alacağınız fiyat daha yüksek olacaktır? Cevap sanki ortada öyle değil mi? İşte bu firmaların değişken fiyat politikalarıdır.

İki adet de web sitesi hayal edelim. Biri için ufak menü düzenlemelerine ihtiyaç var, diğeri için ise sıfırdan bir tema kodlanmasına. Bu kısımda da hangisinin cebinizi daha çok yakacağı gayet açık.

Yukarıda örneklerini verdiğimiz gibi, çalışacağınız firma haricinde kimse size net bir fiyat veremez. Adwoox yani bizimle iletişime geçer ve Bolu web tasarım hizmeti gereken sitenizi anlatırsanız, size net bir fiyat verebiliriz. Yılların tecrübesiyle, size kaliteli bir hizmet sunabileceğimiz konusunda kendimize güveniyoruz.

Bolu web tasarım fiyatları kaç TL

Web sitesi yaptırmak isteyenlerin öncelikli olarak ihtiyaçlarının ne yönde olacağını belirlemesi faydalı olacaktır. Web sitesi hazırlanırken kullanılan teknolojiler fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Kurumsal firmaların web siteleri firma yapısını en iyi şekilde temsil edecek şekilde tasarlanmalıdır. Kurumsal web tasarımı yapılırken firma ile doğrudan iletişim halinde olunmalıdır.

Leave a comment

View
Drag