Skip links
Basaksehir Web Tasarim

Başakşehir Web Tasarım – Profesyonel Başakşehir Web Tasarım Fiyatları 2023

Başakşehir’de yaşayan ve web sitesi sahibi olan kişiler, web sitesini geliştirmek için bazı çalışmalara ihtiyacı olduğunu bilir. Bu konuda yeterli bilgi sahibi olan kişiler çalışmaları kendi yapabilse de, bilgileri sadece çalışmanın gerektiğini bilmek olan kişiler Başakşehir web tasarım hizmetleri arayışına koyulur.

Daha önceki ‘’Konya web tasarım’’ gibi makalelerimizde, web tasarımın oldukça detaylı bir kavram olduğundan bahsettik. Bu detayı, diğer il bazlı makalelerimizde ‘’hizmet,fiyat,önem,amaç’’ gibi alt başlıklarla açtık. Bu makalede ise, web tasarım çalışmasının planlanma sürecinden bahsedeceğiz.

Başakşehir Web Tasarım Planma Süreci

Konuyu alt başlıklara ayırarak ele alacağız.

Çalışalacak Sitenin Spesifik Olarak Sektörünün Belirlenmesi

Çalışılan sitenin sektörü, web tasarımda kartları yeniden dağıtır. O nedenle firmalar çalışmaya başlamadan önce, çalışacağı sitenin spesifik olarak sektörünü bilmek zorundadır. Buradaki spesifik vurgumuzdan kastımız, sadece bilgisayar ile ilgili olan bir siteye teknoloji sitesi değil de, bilgisayar ile ilgili teknoloji sitesi demek gibi.

Yapılan bu spesifik sektör tespiti, rakip analizi gibi pek çok konularda firmanın elini rahatlatacak ve çalışma rotasını daha rahat bir biçimde şekillendirmesine yardımcı olacaktır.

Rakip Analizi

Rakip analizi sadece Başakşehir web tasarım için değil, web ile ilgili birçok çalışma için önemlidir. Burada yapılacak rakip analizinin amacı birebir kopya çekmek değildir. Rakiplerin çalışma stiliyle ilgili genel bir fikir alıp bunu geliştirmektir.

Rakip analizi yapılırken, aşağıdaki maddeler dikkate alınır:

  • Tasarım ve temalar web tasarımın büyük parçası olduğundan, rakiplerin tema ve tasarım ayarlamaları dikkatle incelenir. Neyi nerede nasıl sundukları ve genel yapıyı nasıl oluşturdukları dikkate alınır.
  • Rakiplerin SEO bazlı incelemeleri de yapılır. Bunun sebebi, incelenen sitenin başarısını ölçmektir. Sonuçta bir siteden fikir alacaksınız ve bu sitenin işine yaramış mı yaramamış mı bakmak istersiniz. Bu, Ahrefs ve Semrush gibi araçlarla yapılıp anahtar kelime sıralarına bakılabilir.
  • Kullanıcı deneyimi için ekstra inceleme yapılır. Başakşehir web tasarım çalışmalarının başarıyla ulaşması için, kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Bu konuda fikir almak için, rakiplerin kullanıcıyı memnun etmek için neleri yaptığına göz atılır.

Çalışılacak Sitenin Analizi

Rakip analiziyle bir rapor elde edildikten sonra, bir rapor da çalışacak sitenin analizi ile elde edilmedir ki ikisi karşılaştırılabilsin.

Çalışılacak site incelenirken, sitenin genel olarak eksikleri ve hangi çalışmalara ihtiyaç duyduğu ele alınır. Makale sonunda bahsedeceğimiz fiyat konusunun belirlenmesi için de önemlidir bu konu.

Sitenin ihtiyaç duyduğu çalışmalar, iyi ve kötü olduğu noktalar gibi hususlar raporlandırıldıktan sonra, rakip analizi raporu ve bu rapor karşılaştırılır.

Bu iki rapor karşılaştırıldıktan sonra, web tasarım firmaları rakiplerin hangi fikrini geliştirebileceklerini ve rakiplerinde eksik olan hangi şeyi siteye ekleyebileceklerini belirler.

Bütün bunlar birleştirilerek bir çalışma rotası çizilir ve çalışmaya başlanır.

Profesyonel Başakşehir Web Tasarım Fiyatları 2023

Bu fiyatlar, müşterinin ihtiyacına ve çalışılacak firmanın fiyat politikasına göre değişir. Böyle bir durumda, net fiyat almak için çalışmak istediğiniz firmayı arayıp bilgi almanız gerekir.

Çalışmayı düşündüğünüz firmayı arayıp projenizle ilgili net bir bilgi verirseniz, size muhtemelen net bir fiyat ile dönüş yapacaklardır.

Yukarıda anlattığımız şekilde bize yani Adwoox’a ulaştığınız takdirde, sizlere en kısa sürede net fiyatla dönüş yapacak ve çalışmaya hazır olacağız.

Hazır da burdayken, sizi kaçırmak ve hizmet vermemek istemeyiz. Başakşehir web tasarım hizmetini piyasadaki en kaliteli firmalardan birinde almak istiyorsanız, Adwoox’a telefon ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Başakşehir web tasarım fiyatları ne kadar?

Bir çok farklı web tasarım firmasının ihtiyaca göre farklı fiyat politikaları bulunmaktadır ortalama 5999 TL ile 11999 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Web Sitesi Yayınlamak İçin Neler Gereklidir?

Tasarımı ve kodlaması tamamlanan bir web sitesinin yayınlanabilmesi için iki farklı hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Domain ve hosting web sitenizin yayınlanması için gerekli olan hizmetlerdir.

Leave a comment

View
Drag